Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Transportas iki Anglijos

Didžioji Britanija yra viena didžiausių ir ekonomiškai stipriausių Europos ir pasaulio valstybių. Joje yra sukurta daugybė darbo vietų su aukštais darbo užmokesčiais, kurios taip traukia ekonomiškai silpnesnių valstybių gyventojus. Būtent dėl šių priežasčių kasmet labai dideli srautai žmonių išvyksta gyventi į didžiausią Didžiosios Britanijos dalį Angliją, kuri yra tankiausiai apgyvendinta bei joje yra daugiausia darbo vietų. Darbininkams čia mokama nuo 6,70 svarų už valandą, tad tokie skaičiai tikrai vilioja emigrantus. Žmonės į šį kraštą keliauja įvairiais būdais. Vieni skrenda lėktuvais, kiti važiuoja autobusu, treti ryžtasi keliauti nuosavu automobiliu.

Keliaujant lėktuvu, kelionė užtrunka trumpiausiai, nuo 2val. iki 2val. 30Min. Anglijoje gausu įvairiausio dydžio oro uostų. Net 5 Londono oro uostai patenka į didžiausių Didžiosios Britanijos oro uostų dvi-dešimtuką. Patys didžiausi ir populiariausi yra London Hearthrow ir London Luton. Į Angliją iš Lietuvos dažniausiai skrendama iš Vilniaus ir Kauno oro uostų į London Luton oro uostą. Tokio tipo kelionė yra greita, nevarginanti, tinkama žmonėms, kurie nemėgsta ilgai keliauti.

Keliaujant autobusu yra galimybė pamatyti Lenkiją, Vokietiją, Prancūziją, Olandiją, Belgiją ir pietinę Didžiąją Britaniją. Taipogi yra galimybė keltis keltu per Pa De Kalės sąsiaurį. Daugelis žmonių mėgsta keltis keltu, kadangi juose yra įrengtos Duty Free parduotuvės, kuriose galima nusipirkti įvairių prekių pigiau, kadangi jos yra neapmuitintos. Važiuojant autobusu jūs būsite pristatyti ten kur Jums reikia.

Vykdami savo automobiliu taip pat galėsite pamatyti visas anksčiau minėtas šalis, tik patartina važiuoti kartu su kitu asmeniu, kad pajutus nuovargį būtų galimybė pasikeisti ir išvengti nelaimingų atsitikimų. Taipogi norėtumėme priminti, kad Didžiojoje Britanijoje veiksmas vyksta kairiąja kelio puse, todėl būkite atidūs ir nepamirškite to.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

Ginte

dirbu per sia agentura anglijojs jau 3 menesius. galiu pasakyt kad viskas neblogai, bet jei norit vaziuot dirbt tai linksmiau su draugais vaziuot. nes kai viena vaziavau tai is pradziu kazkaip baisu buvo viskas.

Nijaras

28d vaziuoju i narcizu skinima kas kartu?

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

Gražvydas

Kaip vyksta išvykimas iš Lietuvos,kaip su kelione pinigai butinai iš karto ar kaip padirbi ir tada paduodi ?

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.