Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Transportas Anglijoje (kaip keliauti)

Transportas tokioje šalyje, kaip Anglija - yra vienas svarbiausių aspektų pasiekiant bet kurią vietą. Šalyje yra nemaži atstumai. Tad neturintiems nuosavo automobilio ar kitos transporto priemonės, tai gali sukelti rimtų problemų. Tačiau neverta jaudintis, šiame straipsnyje bus išdėstyta visa informacija, kaip yra geriausia, patogiausiai ir greičiausia keliauti vienu ar kitu maršrutu.

Kalbant apie tarpmiestinį transportą, vienas patogiausių būdų nusigauti iš taško A į tašką B yra traukiniai, tačiau bilietų kainos yra gan nemažos palyginus su autobusais. Žinoma, autobusu nebus taip patogu ir greita, tačiau tiems, kurių kišenių neplėšo svarai, tai būtų optimalesnis variantas. Anglijoje keliauti iš vieno miesto į kitą galima ir lėktuvais, tačiau tai patartina tik tais atvejais, kai kelionė viršija 400 kilometrų atstumą, nes skaičiuojant laiką, kitu atveju būtų greičiau vykti traukiniu, o ir bilieto kaina gautųsi panaši.

Jei pereitume prie miestų, tokiu atveju yra siūlomas viešasis transportas- autobusai. Jais galite pasiekti praktiškai bet kokį kampelį kiekviename Anglijos mieste. Sistema yra tokia pati kaip ir Lietuvoje, autobusai stoja kiekvienoje stotelėje: įlaipina ir išlaipina keleivius. Taip pat, Anglijoje propaguojama viena iš transporto rūšių: dviračiai, neteršianti aplinkos, mieste niekuomet nepapulsite į kamščius, kai kuriais atvejais greičiau nuvyksite į tikslą nei su automobiliu ar autobusu.

Išskirtinis atvejis yra Londono transportas. Į šio miesto transporto sritį įeina: automobiliai, autobusai, metro, tramvajai, traukiniai, antžeminiai metro, vandens transportas, dviračiai. Londone yra daugiau nei 35 milijonai automobilių, tad galite įsivaizduoti, kokios susidaro spūstys, tad žmonės jose praleidžia 1-4 valandas per dieną. Kita transporto priemonė- autobusai. Jais patartina važiuoti nedidelius atstumus, kitu atveju užtruksite nemažą laiko dalį, kol pasieksite savo tikslą. Metro- tai požeminiai traukiniai, kuriais kasdien pravažiuoja daugiau nei 6 milijonai žmonių, tai viena greičiausių transporto priemonių Londone. Tramvajai- ganėtinai lėti ir skirti tik trumpiems atstumams, daugiau pramogai skirta transporto priemonė. Traukiniai- taip pat patogi susisiekimo priemonė, esant didesniems miesto atstumams, greitai ir visuomet laiku pasieksite kelionės tikslą. Antžeminiai metro- praktiškai ta pati sistema kaip ir metro, tik šiek tiek lėtesnis jų greitis, ši transporto rūšis yra labai patogi keliauti ir pamatyti miestą. Vandens transportas- keltai, jais galima persikelti iš vieno upės kranto į kitą, neesant tilto. Dviračiai- jie jau buvo aprašyti, Londone yra labai populiari transporto priemonė, nes kaip jau minėta anksčiau, keliavimas nieko nekainuoja ir su dviračiu niekuomet nepapulsite į transporto spūstį.

Bet toks transportas šioje šalyje yra neatsiejamas aspektas nuo keliavimo į darbą, parduotuvę ar bet kur kitur. Tad linkime atsakingo bei saugaus naudojimosi šiomis transporto rūšimis.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

Deivydas

sveiki, vaziavot kas jau per sita firma? jei taip , tai ar viskas gerai, neapgaudineja? ir siaip gal kas kartu nori vaziuot sausio pradzioj?

Jolanta

Virginija,is kokio jus miesto as vaziuosiu 5 geguzes per sia agentura

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

Panele

Sveiki kas zada dabar vaziuoti per sia imone artimiausiu metu , kokie atsiliepimai?

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.