Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Sezoninis darbas studentams moksleiviams

Sezoninis darbas studentams ir pilnametystės sulaukusiems moksleiviams yra vienas populiariausių darbų Anglijoje, neturint išsilavinimo. Mat, į kitas užsienio šalis yra keliami tam tikri reikalavimai: amžiaus cenzas, patirtis, tam tikros kalbos mokėjimo lygis, o kalbant, būtent, apie Jungtinę Karalystę, daugelyje pozicijų sezoniniams darbams užsienio kalba nėra reikalaujama, tačiau net jei ir reikalaujama, praktiškai visose Lietuvos edukacinėse įstaigose pirmoji užsienio kalba yra anglų, tad dauguma jaunuolių bent jau pagrindus žino. Tad mokantiems, bent jau minimaliai anglų kalbą mokantiems, yra siūlomi, lengvesni, ''švaresni'' darbai, tokie kaip: viešbučiai, kavinės, restoranai. Viešbučiuose darbas įvairus: nuo kambarinės iki tam tikros srities vadovo, tačiau daugelis jaunuolių pradžioje gauna paprastesnius, mažiau atsakomybės reikalaujančius darbus: kambarinė, porteris, lagaminų porteris ir kita. Kavinėse ir restoranuose vyrauja ta pati sistema: kuo geresnė yra kandidato anglų kalba, tuo geresnę poziciją gali pasiūlyti darbdavys: padaveja(s), virėjas, kokybės kontrolierius, ar net tam tikro skyriaus vadovas, mažiau mokantiems anglų kalbą yra siūlomi paprastesni darbai: virtuvės padėjėjas, indų plovėjas, bendrų patalpų tvarkytojas. Jaunuoliams, kurie neplanuoja darbo sieti nei su viešbučiu, nei su restoranu, yra siūlomi darbai fabrikuose, sandėliuose, derliaus nuėmimo sektoriuose. Tokius darbus dažniausiai renkasi jaunuoliai, kurie neturi didelio anglų kalbos žinių bagažo, nesitiki ilgam užsilikti užsienio valstybėje, tiesiog, nori ganėtinai greitai užsidirbti, nebijo viršvalandžių ir sunkesnio darbo. Fabrikuose yra siūlomos pozicijos: pakavimas, fasavimas, etikečių klijavimas, sandėlio darbuotojas yra atsakingas už: pakrovimą, iškrovimą, sandėliavimą, faktūrų pildymą ir kitas pagrindinias sandėlininko funkcijas. Štai derliaus nuėmimo darbai yra patys populiariausi sezono metu tiems, kurie netingi ir nebijo sunkesnio darbo, mat, šiuose darbuose yra mokamas atlygis pagal ''peacework'' schemą, tai reiškia, jog gaunate atlygį priklausomai nuo to, koks produkcijos kiekis yra priskinamas. Dar vienas, alternatyvus variantas yra vykti į Kipro salas ir dirbti viešbučiuose, kavinėse, restoranuose arba animatoriais, visa specifika viešbučių ir restoranų yra panaši išskyrus animatorių. Jie yra, kaip renginių vedėjai, vakarėlių ar švenčių organizatoriai, privalo būti kūrybingi ir turėti geras anglu kalbos žinias.

Štai tokie yra pagrindiniai darbai studentams ir moksleiviams sezono metu, tai yra puiki proga užsidirbti, pabuvoti kitoje šalyje, pažinti jos papročius, žmones bei kultūrą ir be abejo parsivežti naujų idėjų į Lietuvą.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

N

Tadai o kIp su dokumsntais ziuriu kad cia dauk ka reik padaryt kad gaut socialinio draudomo nr (NIN) ir angliska banko kortele.

Janina

Sveiki gal kas vyksta pr sia imone iki spalio vidurio

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

arnas

Ar riaike turet pradziai pinigu? jai riaike tai mazdauk kiek?

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.