Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Parduotuvės Anglijoje

Atvykus gyventi į naują šalį viena iš pirmųjų minčių šovusi į galvą dažniausiai būna: kur yra koks nors prekybos centras, kuriame bus galima nusipirkti pavalgyti ar kažką apsirengti. Juk žmonės neatsiveža maisto pusei metų į priekį, o maitintis juk reikia iš karto vos atvykus. Anglijoje yra labai gerai išvystytas prekybos centrų tinklas. Todėl trumpai apžvelgsime populiariausias parduotuves su tikrai prieinamomis kainomis, kurios yra populiariausios lietuvių tarpe.

Vietiniai gyventojai ir atvykę lietuviai dažniausiai apsipirkinėja didžiuosiuose prekybos centruose. Juose galima apsirūpinti visais svarbiausiais dalykais: maisto prekėmis, rūbais, buitine technika, prekėmis reikalingomis namams ar vaikams. Perkant didžiausiuose prekybos centruose yra galimybė įsigyti pigesnių prekių, kadangi jų įvairovė juose didesnė ir dažniau taikomos įvairios nuolaidos arba būna akcijos. Didžiausi ir tarp lietuvių populiariausi prekybos centrų tinklai: Tesco, Asda, Morrison’s, Lidl, Aldi. Stengiantis apsipirkinėti taupiai ir neišlaidaujant, juose galima įsigyti maisto produktų savaitei už maždaug 30 svarų vienam asmeniui. Šiek tiek brangesni prekybos centrai: Sainsbury's, Waitrose, Marks & Spencer.

Daugelis lietuvių labai pasiilgsta tėvynėje pirkto maisto ir prekių, todėl jie apsipirkinėja specializuotose parduotuvėse, kuriose galima įsigyti lietuviškų laikraščių, maisto produktų, netgi alaus. Tokio tipo parduotuvių vien Londone yra per šimtą. Bet jų galima rasti ir kituose didesniuose ar mažesniuose Didžiosios Britanijos miestuose. Didesniuose prekybos centruose, pavyzdžiui Tesco ar Asda , taipogi galima įsigyti lietuviškos kilmės prekių, tik jų reikia ieškoti skyriuje „maistas iš viso pasaulio“.

Nuo 2008 metų Anglijoje netgi atidarytas pirmasis lietuviškas prekybos centras Lituanica. Jame galima įsigyti įvairiausių pamėgtų lietuviškos kilmės prekių. Taip pat yra lietuviškas knygynas, grožio salonas, gėlių parduotuvė. Tokių lietuviškų prekybos centrų Lituanica Londone ir visoje Anglijoje yra 10. Todėl atsiradus ilgesiui tėvynei, galėsite nubėgti į lietuviškų prekių parduotuvę, nusipirkti taip išsiilgtą lietuvišką produktą ir taip numalšinti tą atsiradusį ilgesio jausmą.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

Maza mergaite

Sveiki. Ar kas vaziuojate per sia agentura artimiausiu metu? Ir i kur?

Laima

Ar yra planuojanciu vykti artimu metu per sia agentura?

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

dovile

norėciau ir as darbintis.vasara butu dar vienas zmogiukas norintis

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.