Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Kainų mažėjimas Anglijoje

Jungtinėje Karalystėje vis dar prognozuojamas tolesnis kainų mažėjimas. Gruodžio mėnesį kainos Didžiojoje Britanijoje mažėjo, kaip ir praėjusiais mėnesiais, ir ekspertai teigia, kad ši tendencija dar bus jaučiama didžiąją šių metų dalį, skelbia Didžiosios Britanijos spauda.

Remiantis atliktais skaičiavimais bei kainų indeksais, patvirtinta, kad kainos gruodžio mėnesį Jungtinėje Karalystėje sumažėjo 2 procentais. Specialistai teigia, kad tokia defliacinė tendencija pastebima Britanijoje jau beveik trejus metus ir analizė rodo, kad kainos palaipsniui mažės ir šiais metais, kadangi naftos bei kitų žalavų kainos nelinkę atsigauti.

Maisto produktų kainos Karalystėje buvo 0,3 proc. mažesnės negu praėjusiais metais. Kitos prekės (ne maisto produktai) atpigo net 3 proc. Ekspertai teigia, kad tam didžiausios įtakos turėjo įvairios prekybininkų akcijos.

„Tai yra labai sėkmingas laikotarpis pirkėjams, kurie šventiniu laikotarpiu ieškojo dovanų savo artimiesiems ir draugams. Prekybininkams ir toliau mažinant kainas, o taip pat smunkant žaliavinių prekių kainoms, mes prognozuojame, kad vidutinės trukmės perspektyvoje kainos ir toliau mažės“, – sakė Britanijos mažmenininkų konsorciumo vadovė Helen Dickinson.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

Jons

Nu ka zinau, jei tikites nuvaziuot ir milijonus susikraut, tai nebukit naivus. Nu nuvaziavau cia pirma savaite to darbo buvo , bet neperdaugiausia, bet antra jau dirbau normliai 37 h isdirbau. darbas tam fabrike ot toks, noretusi geriau kazko, bet kai nemoku anglu kalbos, tai ir taip gerai. Cia kazka lyg apie virsvalandzius sneka, butu gerai gaut. Nu jie taip ir sake, kad ispradziu daug darbo nesitiket, o po to atsirado. O del apgyvendinimo tai gerai, gyvenu, tvarkosi visi, nesiskundziu. ir beje aciu Jums.

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

odeta

as taip pat noriu isvaziuoti bet nejauku kas noretu kartu

zivile

Sveiki kas yra važiavę per šią firmą. Gal kas nori kartu važiuoti vasario mėnesį

  Atsiliepimas išsaugotas. Dokėjame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: +370 677 74856, užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.