Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Kainų mažėjimas Anglijoje

Jungtinėje Karalystėje vis dar prognozuojamas tolesnis kainų mažėjimas. Gruodžio mėnesį kainos Didžiojoje Britanijoje mažėjo, kaip ir praėjusiais mėnesiais, ir ekspertai teigia, kad ši tendencija dar bus jaučiama didžiąją šių metų dalį, skelbia Didžiosios Britanijos spauda.

Remiantis atliktais skaičiavimais bei kainų indeksais, patvirtinta, kad kainos gruodžio mėnesį Jungtinėje Karalystėje sumažėjo 2 procentais. Specialistai teigia, kad tokia defliacinė tendencija pastebima Britanijoje jau beveik trejus metus ir analizė rodo, kad kainos palaipsniui mažės ir šiais metais, kadangi naftos bei kitų žalavų kainos nelinkę atsigauti.

Maisto produktų kainos Karalystėje buvo 0,3 proc. mažesnės negu praėjusiais metais. Kitos prekės (ne maisto produktai) atpigo net 3 proc. Ekspertai teigia, kad tam didžiausios įtakos turėjo įvairios prekybininkų akcijos.

„Tai yra labai sėkmingas laikotarpis pirkėjams, kurie šventiniu laikotarpiu ieškojo dovanų savo artimiesiems ir draugams. Prekybininkams ir toliau mažinant kainas, o taip pat smunkant žaliavinių prekių kainoms, mes prognozuojame, kad vidutinės trukmės perspektyvoje kainos ir toliau mažės“, – sakė Britanijos mažmenininkų konsorciumo vadovė Helen Dickinson.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

Arturas

Isvaziavau pirma karta gyvenime i Anglija. Autobusas ir kelione buvo sunki, miegoti sunku, sedi visa kelia ir nuobuodziauji, galunes tirpsta... Atvykus viskas buvo ciki. Busiukais isveziojo visus kur kam reikia, pristate tiesiai i gyvenama vieta, tem pasitiko zomogus, paaiskino kas kaip. Iskarto nuvede prisiregistruoti prie NHS, is karto padejo suorganizuoti darba. (Darbas aisku ne "top quality", bet pinigai ira pinigai :) ). Taigi tiems kas galvoja "Gal vaziuoti?", vaziuokite drasiai, ipac jeigu ira nors kokia anglu kalba. artypnk@mail.com Jeigu kas koki klausima turit ar kaska, klauskit, pasta kartais tikrinu, mielai atsakysiu i klausimus.

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

As

Ar po Brexito reikia paso vaziuojant i Uk ar užtenka tapatybes korteles?

Asta

Jolita, o kokiam darbui Jus norit vaziuot?

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.