Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Kainų mažėjimas Anglijoje

Jungtinėje Karalystėje vis dar prognozuojamas tolesnis kainų mažėjimas. Gruodžio mėnesį kainos Didžiojoje Britanijoje mažėjo, kaip ir praėjusiais mėnesiais, ir ekspertai teigia, kad ši tendencija dar bus jaučiama didžiąją šių metų dalį, skelbia Didžiosios Britanijos spauda.

Remiantis atliktais skaičiavimais bei kainų indeksais, patvirtinta, kad kainos gruodžio mėnesį Jungtinėje Karalystėje sumažėjo 2 procentais. Specialistai teigia, kad tokia defliacinė tendencija pastebima Britanijoje jau beveik trejus metus ir analizė rodo, kad kainos palaipsniui mažės ir šiais metais, kadangi naftos bei kitų žalavų kainos nelinkę atsigauti.

Maisto produktų kainos Karalystėje buvo 0,3 proc. mažesnės negu praėjusiais metais. Kitos prekės (ne maisto produktai) atpigo net 3 proc. Ekspertai teigia, kad tam didžiausios įtakos turėjo įvairios prekybininkų akcijos.

„Tai yra labai sėkmingas laikotarpis pirkėjams, kurie šventiniu laikotarpiu ieškojo dovanų savo artimiesiems ir draugams. Prekybininkams ir toliau mažinant kainas, o taip pat smunkant žaliavinių prekių kainoms, mes prognozuojame, kad vidutinės trukmės perspektyvoje kainos ir toliau mažės“, – sakė Britanijos mažmenininkų konsorciumo vadovė Helen Dickinson.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

Aleksandra

Sveiki:-) gal kas rugsejo menesi planuoja vikti i UK?patarkit kur geriau:-)

Tomas

Visi kalba kad agenturos gali apgaut ir panasiai todel kazkaip as irgi nelabai pasitikejau eidamas pas juos į biura. Bet pagalvojau reikia surizikuot, pazystamu neturiu anglijoj tai pats ten nei darbo nei kur gyvent nerasiu. Nu ka galiu pasakyt, darba gavau, gyvent irgi, nuvykus pasitiko. Darbas aisku nelengvas is pradziu ir tu valandu neperdaugiausiai gavau dirbt. Bet svarbiausia niekas neapgavo, nepaliko gatvei. Ateity lyg zadejo kad dar daugiau valandu duos. Zodziu galit daryt kaip norit, bet jei pazystamu neturit tai manau kad per agentura geriausiai apsimoka vaziuot.

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

minde

gal kas kartu noretu birzelio viduri ? vienam liudnoka

  Atsiliepimas išsaugotas. Dokėjame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: +370 677 74856, užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.