Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Dokumentų tvarkymas

Patys svarbiausi dokumentai Anglijoje, kuriuos padeda sutvarkyti mūsų įmonės atstovas, yra: banko sąskaita ir NIN(socialinio draudimo numeris).

Banko sąskaita- reikalinga tam, kad galėtumėt gauti atlyginimą, mat, grynais pinigais niekas atlyginimų nemoka. Be viso to, tai yra saugus būdas laikyti pinigus, atsiskaitinėti prekybos centruose bei atsiskaitinėti internetu. Taip pat galima disponuoti pinigais iš vienos sąskaitos į kitą, neišeinant iš namų. Banko sąskaita yra atidaroma atvykus į banką, pateikus savo asmens dokumentus bei gyvenamosios vietos patvirtinimą.

NIN- national insurance number (socialinio draudimo numeris)- jis reikalingas norint gauti bet kokį darbą. NIN suteikia visas socialines garantijas. Socialinio draudimo numeris gaunamas paskambinus į job center (darbo centras), susitarusdėl susitikimo, atvykus į ji reikia turėti asmens dokumentą. Perėjus pokalbį, gausite laišką su užregistruotu jūsų asmeniniu NIN numeriu.

Taip pat į darbo centrą galima kreiptis ir atvykus į Jungtinę Karalystę tokiu atveju, jei neturite darbo. Užsiregistruojate jame ir gaunate pragyvenimui skiriamas išmokas iki susirasite darbą.

Be šių (banko sąskaitos ir socialinio draudimo numerio) dokumentų, jūs negalite dirbti, todėl jie yra skubos tvarka daromi, o visi kiti asmeniui reikalingi dokumentai yra tvarkomi vėliau.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

DEIMANTĖ

Aš vykčiau balandžio 7 dieną.

Remigijus

Labai dekoju siai agenturai uz tai kad padejo isidarbitni ir apsigyventi. Be jusu to padaryti butu buve neimanoma nes neturejau jokiu pazystamu ar giminiu ten. Didelis aciu!

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

Jolanta

Jurgita, aš vykčiau jei rasčiau su kuo kartu :) Iš kokio tu miesto?

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.