Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Darbas viešbučiuose

Darbas viešbučiuose Londone yra vienas populiariausių darbų jaunimui, norinčiam pažinti kitos šalies kultūrą bei įgyti patirties dirbant. Kita vertus šiuos darbus renkasi ne tik jaunimas, čia dirba ir vyresnio amžiaus žmonės, ir turintys aukštuosius išsilavinimus, tačiau apie viską iš eilės.

Pačios žemiausios grandys dirbant viešbutyje yra: kambarinė, porteris. Jie yra tarsi valytojai, tvarkytojai. Šiose pozicijose dirbantys žmonės atlieka kambarių tvarkymo funkciją, bendrauja su klientais ir rūpinasi jais. Šių darbuotojų atlygis nėra labai didelis. Prasideda nuo minimalaus, plius arbatpinigiai.

Kita darbuotojų pozicija- barmenai/padavėjai. Šie darbuotojai atlieka aptarnavimo funkciją. Jie priima užsakymus, pateikia į virtuvę ir patiekia klientui. Labai svarbu, kad žmogus, kuris dirba padavėju ar barmenu būtų komunikabilus, tai viena iš pagrindinių savybių šiame darbe, nes didžiąją dalį darbo tenka bendrauti su klientais.

Aukštesnėse pozicijose dirba lagaminų nešikai- jų atsakomybės taip pat yra bendrauti su klientais, nunešti lagaminus į viešbučio kambarį arba iš jo, priklausomai nuo svečio pageidavimo. Taip pat jų atlygis už atliktą darbą yra kur kas didesnis. Vien arbatpinigių šie žmonės dažniausiai gauna daugiau nei žemesnėse pozicijose dirbantys darbuotojai atlyginimo.

Dar aukštesnėse pareigose yra registratūros darbuotojai- registratoriai. Jie atsakingi už klientų įregistravimą, išregistravimą, klientų aptarnavimą, rūpinimąsi jais bei informacijos suteikimą visais jiems rūpimais klausimais.

Šios darbo pozicijos yra pačios populiariausios atvykėliams iš Lietuvos bei kitų rytų Europos šalių. Kitose, aukštesnėse pozicijose dirba žmonės, turintys tam tikrus išsilavinimus. Bet kuris asmuo, atvykęs iš užsienio šalies galėtų laisva ranka gauti vieną šių darbo pozicijų, priklausomai nuo anglų kalbos lygio, tad linkime sėkmės paieškose ir tikimės, jog surasite savo kompetencijas atitinkantį darbą.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

tomas

labai gera imone, rekomenduoju

Rolandas

Gal kas vaziuoja liepos 2 d, su sia firma?

povilas

Noreciau.suzinoti.kiek pradzioje.reiketu.pinigu tureti

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.