Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Darbas Londono viešbučiuose

Darbai Londono viešbučiuose yra vieni populiariausių Didžiosios Britanijos sostinėje. Mat jų pačioje Anglijos širdyje yra per 1200 vienetų ir kiekviename jų dirba tarp 200 ir 400 darbuotojų. Kiekviename viešbutyje darbo pozicijų gausybė tokia didelė, kad sunku suskaičiuoti: nuo kambarinės iki viešbučio valdytojo, nuo pagalbinio iki inžinierių ir taip toliau, būtų galima vardinti ir vardinti. Tačiau mūsų tautiečiai dažniausiai renkasi nekvalifikuotus, žemesnių grandžių darbus, tokius kaip: kambarinės, padėjėjai (porter'iai), kambarių aptarnavimo darbuotojai (room service) ir kitus, tačiau ten padirbę žmonės, vieni greičiau, kiti lėčiau, tačiau ne maža dalis jų kopia karjeros laiptais, kadangi daugelyje pozicijų nėra reikalingas specifinis išsilavinimas, štai, kad ir tos pačios kambarinės, jos gali pakilti net iki registratūros (recaption) darbuotojos, kur atlyginimas yra daug didesnis, darbas lengvesnis ir emocijos geresnės. Ta pati situacija, kalbant ir apie vaikinus, pramokus šiek tiek daugiau nei ''minimaliai'' anglų kalbą, yra puikios galimybės pakilti iki lagaminų nešiotojo (luggage porter) pozicijos, o ten jau atlyginimas, priskaičiavus arbatpinigius yra bemaž tris kartus didesnis nei dirbant pagalbiniu darbuotoju. O darbo specifika visose išvardintose pozicijose yra gan paprasta: dirbant kambarinės darbą- privalu gebėti greitai ir atsakingai tvarkyti kambarius, pagalbiniams darbuotojams- padėti kambarinėms arba prireikus svečiams, dirbant lagaminų nešiotojo darbą- pristatyti lagaminą į kambarį ar svečiui išvykstant nugabenti jį registratūrą, registratorės viešbučiuose registruoja atvykstančius bei išvykstančius, aprodo vietą, kambarius ir supažindina su kita aktualia viešbučio informacija.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

Vaida

Labai išsamiai išaiškina, net telefonu, matosi, kad rimta firma, dirba profesionalai, kaip bus toliau, bus matyt.

gintaras

gal kas zino kiek agentura uz ta malonuma ima.Ir aplamai vienam vaziuoti kaskaip nejauku.

Anonimas

Cia visi vis klausineja kiek tas nuvykimas kainuoja , kiek mazdaug pradziai reikia pinigu tureti su savimi , ir nemaciau dar ne vieno kuris ka nors panasaus pasakytu , juk turetu kas parasyti kiek pradziai pinigu tureti , ar patikima visi klausineja bet atsakymu nera , tai gal dabar kas pasakyti galetu? :)

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.