Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Darbas autoplovykloje

Darbas auto plovyklose yra vienas populiaresnių darbų vasarą, sezono metu, kai šilta. Šį darbą dažniausiai yra suinteresuoti dirbti jaunuoliai, kurie išvyksta vasarai užsidirbti pinigų, tačiau pasitaiko ir pavienių atvejų, kai vyksta ir vyresni.

Darbo specifika yra ganėtinai paprasta: nuplauti, nuvaškuoti automobilį išorinėje dalyje, išsiurbti, padaryti cheminį valymą viduje. Visi apmokymai yra suteikiami darbo vietoje.

Darbui auto plovyklose reikalingi aktyvūs, komunikabilūs, gebantys tvarkingai ir atsakingai atlikti savo darbą, jaunuoliai. Darbdavys reikalauja bendraujančių žmonių, kadangi tenka nemažai bendrauti su klientais, palaikyti draugiškus santykius, užtikrinti kliento lojalumą auto plovykloje. Tuo pat metu yra naudinga ir pačiam darbuotojui būti komunikabiliam, nes tokiu atveju klientas gali atsižvelgti į paslaugos teikėją ir palikti gausesnius arbatpinigius.

Kalbant apie pinigus, dažniausiai šis darbas yra apmokamas minimaliu, Anglijoje reglamentuojamu užmokesčiu, tačiau girdint darbuotojų istorijas, galima susidaryti įspūdį, jog jie iš arbatpinigių susirenka kone pusę atlyginimo, vadinasi pusantro minimalaus atlyginimo, nėra jau taip blogai.

Tad renkantis paprastą darbą Anglijoje trumpam laikui ir norint neblogai uždirbti, siūlome jums išmėginti darbą auto plovykloje. Negana to, kad dirbsite ir uždirbsite, dar ir pažinsite kitą šalį bei jos kultūrą ir tuo pat metu rasite draugų iš kito pasaulio krašto.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

Violeta

Ar yra nustatyta amziaus riba siai darbo vietai ir kiek reikia tureti pinigu isvykimui ir iki pirmo atlyginimo , kad pragyventum ten

Muse

O ar būtų galima su mažu augintiniu ten gyventi?

Tadas

Pries sventes isvaziavau dirbti i salotu fabrika tai labai daug darbo buvo. Dabar po nauju jau biski aprimo darbai, bet vistiek darbo yra. Uzsidirbt iseina normaliai, susitaupyt irgi nes pragyvenimas pigus butas irgi pigus. Trumpai tariant likau patenkintas

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.