Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Būstas Anglijoje

Vienas iš svarbiausių klausimų nuvykus į Angliją gyventi ir dirbti yra: kur man apsistoti, kur reikės gyventi? Dauguma emigrantų renkasi variantą gyventi kotedžuose ar butuose, kiti gyvenimui mielai renkasi mažus kambarius, kurie yra vadinami „boxroom“, treti žmonės, kuriems pasisekė, turi čia gyvenančių artimųjų ar draugų, kurie juos šiltai priima pagyventi. Taigi, trumpai papasakosime apie kiekvieną iš šių gyvenamųjų vietų variantų.

Kotedžai, tai yra tokio tipo namai, kuriuose yra po 3-5 kambarius (miegamuosius), kuriuose gyvena po vieną, dažniausiai du žmones. Kotedžuose yra įrengta virtuvė, dušas, visa reikalinga buitinė technika, kuria gali naudotis namo gyventojai. Kadangi viename name gyvena 5-8 žmonės, todėl kambariuose reikia prižiūrėti tvarką, nuolat tvarkytis, netoleruojamas triukšmas bei įvairiausi šventimai, kurie kitiems namo gyventojams gali sukelti diskomfortą.

Kiti žmonės renkasi mažesnės erdvės kambarius boxroom'us. Dažniausiai šie maži kambariai yra apie 10m2 ploto, o juose gyvena vienas žmogus. Boxroom'e yra lova, spinta, spintelė. Tokio tipo namuose paprastai būna įrengti 4-6 gyvenamieji kambariai. Taipogi kaip ir kotedžuose, juose yra dušas, virtuvė, tualetas bei svetainė, kurioje daugiausia laiko ir praleidžiama, kadangi namo gyventojai noriai bendrauja vieni su kitais.

Kartais dirbant žemės ūkyje yra gyvenama vagonuose, taip yra sutaupoma daugiau pajamų, nes išleidžiama mažiau pinigų būsto nuomai , tačiau ir gyventi tenka su daug žmonių vienoje vietoje, kas vieniems atrodo privalumas, kadangi yra galimybė pabendrauti su kitais, kitiems trūkumas.

Londone gyvenamasis būstas yra pats brangiausias, nes tai yra vienas didžiausių ir brangiausių Europos miestų bei Didžiosios Britanijos sostinė. Jame būsto kainos siekia 80-115 svarų per savaitę vienam žmogui. Mažesniuose miestuose būsto kainos , žinoma, yra mažesnės. Vienviečio kambario nuomos kaina svyruoja nuo 55 iki 80 svarų per savaitę, o dvivietis kambarys išnuomojamas už 90 – 130 svarų per savaitę (t. y. 45-65 svarai žmogui). Kaina mažesniuose miestuose yra nepastovi , kadangi ji priklauso nuo miesto, vietovės, kotedžo ar kitokio būsto būklės.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

vika

Sveiki gal kas nori kartu su manimi birzelio viduri vaziuot? Liudnoka vienai kazkaip

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

Jolita

Sveiki ar kas vazevo per sia agentura i narcizu rinkima kaip salygoz ar galima pasitiket? Buciau dekinga uz jusu atsiliepimus

Remigijus

Labai dekoju siai agenturai uz tai kad padejo isidarbitni ir apsigyventi. Be jusu to padaryti butu buve neimanoma nes neturejau jokiu pazystamu ar giminiu ten. Didelis aciu!

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.