Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Angliška banko sąskaita

Kaip atsidaryti banko sąskaitą, yra vienas iš pagrindinių klausimų, kuris kyla vykstantiems gyventi ir dirbti į Angliją, kadangi visiems yra svarbu į kur bus pervedami jų atlyginimai. Kažkokių ypatingų sunkumų atsidarant angliškąją banko sąskaitą kilti neturėtų, tačiau, kad viskas būtų aiškiau, trumpai nupasakosime nuo ko reikia pradėti ir ką reikia daryti, norint atsidaryti banko sąskaitą Anglijoje.

Seniau, norint atsidaryti banko sąskaitą, užtekdavo pateikti asmens identifikavimo dokumentą (pasą, tapatybės kortelę, teises ir t.t.) ir gyvenamosios vietos deklaraciją. Taip pat banke gali paprašyti darbdavio laiško, kuris patvirtintų, kad Jūs dirbate tam tikroje įmonėje. Tačiau nuo šių metų liepos mėnesio banke papildomai dar reikia nurodyti socialinio draudimo numerį.

Taigi, visų pirma norint atsidaryti banko sąskaitą, Jums reikia gauti socialinio draudimo numerį (NIN). Jį gaunate po pokalbio, kuris vyksta darbo centre (job centre). Žinoma, visų pirma Jums reikia užsiregistruoti šiam pokalbiui telefonu arba elektroniniu paštu. NIN numerį gausite po pokalbio per 10 darbo dienų registruotu laišku. Vėliau, nuėjus į banką, pateikus visus reikiamus dokumentus bei nurodžius socialinio draudimo numerį, yra atidaroma sąskaita banke.

Atidarius sąskaitą, Jums bus suteikta kortelė, kuria galėsite pasiekti sąskaitoje esančias lėšas. Paprasčiausios yra Cash tipo kortelės, kuriomis galėsite tik išsiimti pinigų iš savo sąskaitos bankomate, tačiau atsiskaityti už prekes ir paslaugas parduotuvėse ar internete negalėsite. Lankstesnės yra debetinės Visa Electron, Visa Connect, Maestro, Solo kortelės. Galutinį sprendimą kokią sąskaitą atidaryti bei kokią kortelę išduoti priima bankas. Dažniausiai, jeigu sąskaitoje cirkuliuoja pakankamas lėšų kiekis po kurio laiko vėl galite kreiptis į banką prašydami geresnės kortelės.

Vidutiniškai nuo dokumentų banko sąskaitos atidarymui priėmimo ir kortelės bei sąskaitos rekvizitų gavimo paštu praeina viena savaitė.

Jungtinėje Karalystėje internetinės sveitainės, kuriose rasite daugiau informacijos apie galimas atsidaryti sąskaitas bei siūlomas korteles:

www.barclays.co.uk
www.hsbc.co.uk
www.lloydstsb.co.uk
www.natwest.com
www.halifax.co.uk
www.abbey.com
www.nationwide.co.uk
www.rbs.co.uk

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

gitana

zadu vykti per sia firma kovo men, gal kas nori vykti kartu?

Gytis

Saveiki gal kas ruošėsi po naujako į UK?

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

Mantas

Taip aš žadu greitu laiku vykti per šitą agentūra gal kas irgi žada vasario mėn vykti jei taip parasykit

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.