Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Anglijoje nedarbo lygis mažiausias nuo 2008 metų

Šią savaitę trečiadienį paskelbti naujausi statistiniai duomenys, kurie rodo, jog nedarbo lygis Didžiojoje Britanijoje pasiekė mažiausią lygį per pastaruosius septynerius metus ir dabar tesiekia 5,3 proc. Tai yra mažiausias nedarbo lygis šalyje nuo 2008 metų antrojo ketvirčio. Per paskutiniuosius tris mėnesius (liepa-rugsėjis) darbo neturinčių žmonių skaičius sumažėjo 103 000 iki 1,75 mln. bedarbių.

„Šie duomenys ir toliau rodo augimo tendenciją darbo rinkoje. Užimtumas siekia rekordiškai aukštą lygį, o nedarbo lygis yra mažiausias nuo 2008 metų pavasario“, – teigė Nacionalinio statistikos biuro statistikas Nickas Palmeris.

Naujieji statistikos duomenys taip pat atskleidė, kad lyginant su praėjusių metų rugsėjo mėnesiu, vidutinis darbo užmokestis taip pat ūgtelėjo 3 procentais.

Statistikos biuras taip pat pranešė, kad Didžiojoje Britanijoje dirbančių kitų ES šalių piliečių skaičius per pastaruosius 12 mėnesių padidėjo 324 000.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

irena

Kolkas viskas atrodo gerai

Irena

Na dokumentus biure jau susitvarkiau, beliko laukt išvykimo. Kolkas viskas atrodo gerai, laukiu greičiau išvažiuoti ir užsidirbti pinigų.

Živilė

Važiavau šią vasarą į nežinią Anglijoje. Vienintelė laimė, kad kreipiausi būtent į šią agentūrą. Rekomenduoju visiems, kurie į Angliją važiuoja pirmą kartą ir neturi jokių giminių, artimųjų, kurie gali padėti ten, Anglijoje.. Firmos darbuotojai ne tik preciziškai organizuoja kelionę, apgyvendinimą, tarpininkauja įsidarbinant, tvarkant dokumentus, bet ir visos vasaros metu turėjau kur kreiptis, iškilus problemoms. Begalinis ačiū firmos darbuotojui Bostone Povilui ir jo vasaros pagalbininkui Mariui už visokeriopą pagalbą ir globą. Už bendravimą, už pagalbą grįžti į Lietuvą mirus mamai, už rūpestį ir kantrybę padedant man tvarkyti elementarius buitinius klausimus. Be jūsų man būtų buvę labai sunku... Ačiū jums labai...

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: +370 677 74856, užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.