Darbas Anglijoje: sandėliuose, fabrikuose, viešbučiuose, žemės ūkyje.

NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! Susisiek ir dirbk!

IKI ARTIMIAUSIO IŠVYKIMO LIKO

MES JUMS PAŽADAME

 • Greitą ir nemokamą įdarbinimą
 • Rasti gyvenamą plotą prieš Jums nuvykstant į Angliją
 • Pasitikti Jus nuvykus
 • Palydėti iki namų
 • Padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus
 • Rūpintis ir po įdarbinimo

Apie mus

Darbas Anglijoje

Įdarbinimo agentūra darbaiuk.lt yra viena iš lyderiaujančių agentūrų Lietuvoje, pagal įdarbintus asmenis Didžiojoje Britanijoje. Bendradarbiaujame tik su patikimais, GLA licenziją turinčiais darbdaviais bei agentūromis, todėl galime užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir greitą darbo pasiūlymų pateikimą, taip pat užkirsti kelią nepasitikėjimui ir gresiančioms problemoms.

Siūlome darbus visoje Anglijoje, sekdami ir reaguodami į naujas tendencijas bei pokyčius darbo rinkoje, nes norime Jums pasiūlyti geriausius bei pelningiausius darbo pasiūlymus. Užsitarnavome klientų pagarbą ir pripažinimą savo sąžiningumu, atidumu bei suteikiama pagalba sprendžiant iškilusias problemas. Esame pasirengę pateikti pelningiausius darbo pasiūlymus, geriausią ir pigiausią apgyvendinimą, taip pat suorganizuoti kelionę iki Anglijos - vežame „nuo durų iki durų“.

Įdarbiname didžiuosiuose miestuose: Mančesteryje, Liverpulyje, Londone, Birminghame, tačiau taip pat siūlome įdarbinimą ir kituose, mažesniuose miesteliuose. Atsižvelgiant į Jūsų galimybes ir norus, pateikiame keletą skirtingų darbo pasiūlymų.

Vizija - tapti klientų ir partnerių pripažinta profesionaliausia įdarbinimo agentūra Lietuvoje. Dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris, draugas ir kolega, padėdami įgyvendinti kiekvieno planus tiek gerais, tiek sunkesniais laikais.

Misija - suteikti klientams tik kokybiškiausias ir patikimiausias įdarbinimo, apgyvendinimo, kelionės bei dokumentų tvarkymo paslaugas ir taip užsitarnauti jų pasitikėjimą.

Tikslai:
- Darbams atrinkti tik pačius geriausius ir labiausiai tinkamus kandidatus;
- Pateikti tinkamiausius darbo pasiūlymus kiekvienam pagal asmeninius poreikius;
- Suorganizuoti kelionę iki Anglijos, surasti gyvenamąjį būstą ir sutvarkyti visus legaliam darbui reikiamus dokumentus;
- Rūpintis savo klientais ne tik iki įdarbinimo, tačiau ir vėliau.


2014-01-01 priėmus pakeitimus Didžiosios Britanijos įstatymuose buvo sugriežtinta iš užsienio atvykusių asmenų darbo tvarka. Nemokant BENT MINIMALIOS anglų kalbos, darbdaviai turi teisę pareikalauti palikti darbą, net jeigu jame buvo dirbta ilgą laiką. Tačiau ne visi darbdaviai, su kuriais mes bendradarbiaujame, reikalauja anglų kalbos, todėl NUOLAT turime nekvalifikuotų darbų nemokantiems anglų kalbos.

Mokesčių grąžinimas

Mūsų partneriai "RT Tax" tvarko dokumentus ir konsultuoja mokesčių grąžinimo klausimais dirbusiuosius Didžiojoje Britanijoje. Naudojantis įstatymų suteiktomis lengvatomis, mūsų partneriai padės Jums susigrąžinti kiek įmanoma didesnę sumokėtų mokesčių sumą geriausiomis sąlygomis ir optimaliausiais terminais.

Klientų atsiliepimai

Turite atsiliepimų apie įdarbinimo agentūrą? Darbuotojus? Surastą darbą? Išsakykite juos!

Justinas

Sveiki, isvaziavau per juos 01.21 skint narcizu tai jei ka domina kaip viskas vyksta ta galit rasyt man i el pasta.: varlamasl@gmail.com

Laurynas

Ar tikrai cia viskas taip? Labai graziai viskas aprasyta, galvoju kita vasara isbandyti

vilija

Važiuoju kovo 26 . Kas dar važiuojant per šią agentūra dirbti ? Paskambinkit 86894**** . Bijau , kad nenuveztu ir paliks .

Lukas

Sveiki. Planuoju išvykti kažkur užsidirbti. Pažinčių užsienyje neturiu. Ką patartumėte? Ar verta dėmesio ši įmonė? Gal yra tokių, kurie jau yra išvykę ir galėtų pakonsultuoti? Prašau parašykite savo duomenis kaip galėčiau su jumis susisiekti. Lauksiu. Ačiū! :)

  Atsiliepimas išsaugotas. Dėkojame už jūsų nuomonę!

  Susisiekite su mumis

  Telefonu: ., užpildę kontaktinę formą
   Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
   Arba palikite savo vardą bei telefoną ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

   Atsiųskite savo
   gyvenimo aprašymą

    Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.